Objednávka

Produkt Počet kusů Cena
Ironmanovský talisman pro štěstí

Lahvička na černém koženém řemínku s korkovou zátkou plněná černým lávovým pískem z legendárního místa Kona Pier, místa startu havajského Ironmana. S tímhle epickým talismanem dáte každého ironmana naprosto v pohodě a se štěstím.

255,- Kč
Vstupenka na žhavá setkání o Epic5

Setkání fanoušků a nadšenců plná žhavých novinek, zážitků, fotek, videa, se uskuteční po návratu týmu Epic5 do ČR, předpokládaný termín konání je červen, besedy proběhnou v Praze a Olomouci a možná ještě taky někde jinde, místo a čas bude upřesněno podle počtu zakoupených vstupenek, a to minimálně 14 dnů před konáním každé akce.

355,- Kč
Tričko Epic5

Na běhání, trénování, spaní, na cokoliv. Ale hlavně s logem Epic5, jeho finální grafickou podobu sice ještě neznáme, ale bude vypadat asi tahle nějak, a nebo možná úplně jinak. V tomhle triku natrhnete kdekomu triko a sbalíte na něj či do něj nejednu správnou ženskou či pořádného chlapa.

755,- Kč
Rich Roll: Hledání ultra

Jeden z pěti výtisků knihy Riche Rolla Hledání ultra, který absolvuje celou cestu Epic5 spolu s Michalem a najdete v něm nejen podpis autora, přibalíme vám k němu epické tričko, vstupenku na žhavé setkání a nezapomeneme na ironmanovský talisman s havajským pískem pro štěstí.
Zbývá 3 kusů

5 555,- Kč
Cena celkem 0,- Kč

Objednávám tímto výše uvedené u neziskové společnosti Epic5.cz, z.s., se sídlem Oderská 79, 742 36 Jakubčovice nad Odrou, IČ: 05505691, neziskové společnosti zapsané ve spolkovém rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě v oddílu L, vložce číslo 15439, jako formu daru a podpory účasti ve výzvě Epic5 Challenge 2017 na Hawaii.

Pokyny k platbě a potvrzení vaší objednávky obdržíte po odeslání na vaši uvedenou mailovou adresu. Veškeré objednané zboží bude odesláno prostřednictvím České pošty, a to po skončení výzvy Epic5 Challenge 2017, nejdříve k datu 15.5.2017.